NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Konto oszczędnościowe Getin Banku liderem branżowych rankingów

2017-10-19 12:14:47

Autorzy rankingu Bankier.pl wytypowali najatrakcyjniejsze propozycje kont oszczędnościowych dla Klienta, który chce ulokować kwotę 100 tys. zł. Natomiast eksperci Comperia.pl przyjrzeli się ofertom uniwersalnym, dostępnym jednocześnie dla nowych i obecnych Klientów. W obu przypadkach liderem zostało konto „Na nowe środki” z oprocentowaniem 2,7%, naliczanym przez okres czterech miesięcy od dnia wpływu nowych środków. Promocyjna stawka dotyczy kwoty do 200 000 zł. Z oferty mogą skorzystać nowi, jak i obecni Klienci Banku do 15 listopada 2017 r. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku.

Klienci, którzy nie mają jeszcze rachunku w Getin Banku mogą skorzystać z oferty Konta Proste Zasady, którego założenie jest całkowicie darmowe. Wystarczy jedna płatność kartą debetową lub BLIKIEM
w ciągu miesiąca (na dowolną kwotę), by Klient nie poniósł żadnych opłat za prowadzenie konta, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Getin Bank to jeden z liderów jakości obsługi bankowej w Polsce, co potwierdzają wysokie pozycje Banku
w prestiżowych rankingach. We wrześniu br. Bank został ponownie wyróżniony w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka. Zwyciężył w kategorii „Banki w Internecie” i znalazł się na podium w kategoriach „Bankowość mobilna” oraz „Bank dla Kowalskiego”.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: