NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowy format placówek Getin Noble Banku

2017-10-20 15:09:22

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Bank realizuje program reorganizacji sieci sprzedaży. Przebudowa lub przeniesienie lokalizacji obejmie 65% sieci i ma zakończyć się w perspektywie 2,5 roku. Zmiany obejmą także sieć franczyzową. Bank planuje otwarcie ponad 60 nowych oddziałów w oparciu o ten model biznesowy. Przyjazna i funkcjonalna aranżacja nowopowstałych placówek ma zapewnić wyższy komfort zarówno Klientom, jak i pracownikom Banku.

Koncentrujemy się przede wszystkim na zmianach jakościowych i funkcjonalnych. Kierując się różnymi potrzebami Klientów, chcemy zapewnić im najwyższą jakość obsługi w dogodnych lokalizacjach. Na Klientów czeka szereg udogodnień. Zależało nam, żeby spełnić oczekiwania tych, którzy preferują bezpośredni kontakt z doradcą oraz Klientów, którzy chętniej korzystają z bankowości internetowej i mobilnej. - mówi Iwona Rubanowicz, Dyrektor Departamentu Optymalizacji Sieci Sprzedaży.

16 października br. Getin Bank otworzył oddział w galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy,
a 18 października br. w galerii Wroclavia we Wrocławiu. Lokalizacja placówek w galeriach handlowych zapewnia dłuższe godziny otwarcia i wpływa na zwiększenie dostępności placówek. Dodatkowo, we wszystkich nowopowstałych placówkach w centrach handlowych Bank wprowadza automatyczną obsługę gotówkową, wyposażając oddziały w nowoczesne urządzenia dualne z funkcją bankomatu i wpłatomatu. Z myślą o Klientach, którzy chcą samodzielnie dokonywać transakcji dostępnych online, Bank przygotował specjalne strefy Bankowości Internetowej. Umożliwiają one łatwy dostęp do produktów i usług z oferty Banku. Dodatkowo, aby zapewnić Klientom dyskrecję podczas spotkania z pracownikiem Banku w placówkach wyodrębniono oddzielne salki do obsługi osób korzystających z oferty Getin Banku oraz Bankowości Osobistej i Private Banking.

 W najbliższym czasie Getin Noble Bank planuje uruchomienie kolejnych oddziałów w centrach handlowych m.in. w Szczecinie, będący jednocześnie oddziałem flagowym, a także z początkiem nowego roku, w kolejnych miastach – Katowicach, Poznaniu, Gdańsku i Kielcach. Pierwsza placówka nowego typu została otwarta w czerwcu br. w galerii Warszawa Wileńska. We wrześniu Getin Bank otworzył także kolejny oddział na warszawskiej Białołęce w Galerii Północnej.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: