NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Pożyczka gotówkowa Getin Banku wśród najlepszych ofert na rynku według „Rzeczpospolitej”

2018-07-17 14:16:39

Pożyczka gotówkowa oferowana przez Getin Bank została wyróżniona w zestawieniu kredytów gotówkowych opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Autorzy rankingu szukali najtańszych ofert finansowania wyjazdów wakacyjnych. Czynnikiem decydującym o miejscu w rankingu był całkowity koszt kredytu, czyli kwota, którą Klient w rzeczywistości spłaci do banku.

Pożyczka gotówkowa Getin Banku zwyciężyła w zestawieniu kredytów gotówkowych w wysokości 5 tys. zł na 12 miesięcy dla Klientów Banku. Oferta charakteryzuje się najniższym całkowitym kosztem kredytu oraz najniższą miesięczną ratą spłaty. W przypadku oferty dla nowych Klientów, Getin Bank zajął drugie miejsce.

Oprocentowanie pożyczki gotówkowej Getin Banku wynosi 0%, a środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Decyzja o jej przyznaniu może nastąpić już w czasie jednej wizyty w placówce. Wystarczy, że Klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości, dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie wymagana dodatkowa ocena ryzyka kredytowego.

Pełny ranking kredytów wakacyjnych dostępny jest na stronie www.pieniadze.rp.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: