NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Konto Oszczędnościowe „Bonus za aktywność” Getin Banku najlepsze według branżowych rankingów

2018-09-06 13:12:00

Autorzy rankingów przeanalizowali co mają do zaoferowania poszczególne banki dla Klientów poszukujących najwyżej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych dla kwoty 10 tys. zł. Propozycja Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna w zestawieniu najlepszych kont oszczędnościowych Comperia.pl, a także w rankingu Bankier.pl w kategorii kont z dodatkowymi warunkami. Bank oferuje oprocentowanie na poziomie 3,5% w skali roku, z gwarancją niezmienności przez 12 miesięcy dla salda do 10 tys. zł.

W drugiej edycji Bank obniżył wymagania, które należy spełnić, aby skorzystać z promocji. Teraz Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą zgody marketingowe. Konto Oszczędnościowe dedykowane jest osobom, które nie posiadały rachunku osobistego w Getin Banku w okresie od 11 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r.

Klienci, którzy chcą zdeponować na koncie oszczędnościowym większą kwotę mogą skorzystać jednocześnie z oferty „Na nowe środki”, w ramach której nadwyżka powyżej 10 tys. zł może zostać objęta oprocentowaniem do 3% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków do 200 tys. zł. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: