NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Karta Kredytowa Standard Getin Banku na podium rankingu Money.pl

2018-10-29 13:07:00

Autorka zestawienia przeanalizowała 15 ofert kart kredytowych dostępnych na rynku. Punkty decydujące o pozycji w rankingu przyznawane były za brak opłat za wydanie karty, wysokość rocznych opłat za korzystanie z niej oraz długość okresu bezodsetkowego. Pod lupę wzięto także możliwość rozłożenia zadłużenia na raty oraz wnioskowania i otrzymania karty bez konieczności wizyty w oddziale. Uwzględniono również rabaty przy płatnościach w punktach handlowo-usługowych oraz korzystny moneyback. Według założeń rankingu, modelowy Klient posiada miesięczne dochody na poziomie 4 000 zł netto, osiągane na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony i wykonuje transakcje bezgotówkowe o wartości 1 000 zł. Biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, Karta Kredytowa Standard zajęła II miejsce w branżowym rankingu.

Karta Kredytowa Standard to gwarancja swobodnego korzystania ze środków z limitu kredytowego na całym świecie. Wykorzystany limit można spłacić bez kosztów aż do 52 dni. Ponadto, Klient nie poniesie opłat za prowadzenie Karty, jeśli dokona min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, na dowolną kwotę. Dodatkowym atutem jest 10% zniżka do sieci kin Multikino.

Obecnie trwa promocja, dzięki której można otrzymać nawet 150 zł na zakupy na stacjach paliw Circle K. Wystarczy, że Klient zawrze umowę o Kartę Kredytową Mastercard, dokona nią co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy, zarejestruje się w Programie Mastercard Priceless Specials oraz wyrazi zgodę na przesyłanie oferty handlowej i przetwarzanie danych w celach marketingowych.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: